• "Basın, milletin müşterek sesidir."
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

ADAYLAR BGC İFTARINDA BİR ARAYA GELDİ

  • Tarih

    28 Mart 2024 Perşembe

  • Kategori

    Bizden Haberler

Bolu Gazeteciler Cemiyeti’nin Atatürk Orman Parkı’nda düzenlediği iftarda basın, siyaset ve bürokrasi bir araya geldi. Seçimler öncesi aynı iftar masasına oturan belediye başkan adayları Bolu kamuoyuna saygı ve hoşgörü mesajı verdi.

Bolu Gazeteciler Cemiyeti’nin Atatürk Orman Parkı’nda düzenlediği iftarda basın, siyaset ve bürokrasi bir araya geldi. Seçimler öncesi aynı iftar masasına oturan belediye başkan adayları Bolu kamuoyuna saygı ve hoşgörü mesajı verdi.

Bolu Gazeteciler Cemiyeti’nin Atatürk Orman Parkı’nda bulunan ve Yukarısoku Mahalle Muhtar Adayı Bülent Altunyıldız’ın destekleriyle Sade Dordurma Kafe’de düzenlediği iftara Bolu’da görev yapan basın mensuplarının dışında, siyasi partilerin Bolu Belediye Başkan adayları ve bürokratlar katıldı. İftara CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş, Bolu Defterdarı Hasan Çelik, Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Doğanay, Bolu Gümrük Müdürü Mahmut Berkli,  Bolu Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürü Ahmet Caner, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, MHP Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol, İYİ Parti Bolu İl Başkanı Murat Güler, AK Parti Bolu Merkez İlçe Başkanı Cihan Yavuz, AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol, MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen, Saadet Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İsa Sayın, Bağımsız Türkiye Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı Mustafa Yağcı, Yeniden Refah Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı Faruk Bayrakdar, Zafer Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlkay Bayrak, Bağımsız Türkiye Partisi Kıbrıscık Belediye Başkan Adayı İsmail İnceayan, Bağımsız Türkiye Partisi Karacasu Belediye Başkan Adayı Emrah Karakaya, Bolu Kamu-Sen Başkanı Furkan Özübek ve çok sayıda basın mensubu katıldı. 

İftar sofrasında yan yana oturan ve birlikte oruçlarını açan siyasi partilerin Bolu Belediye Başkan adayları, ortaya güzel görüntülerin çıkmasını sağladı. Parti temsilcileri ve belediye başkan adayları, iftar programını düzenleyen Bolu Gazeteciler Cemiyeti ve Yukarısoku Muhtar Adayı Bülent Altunyıldız’a teşekkür ederek, Bolu’da görev yapan basın mensuplarıyla bir arada olmaktan büyük mutluluk yaşadıklarını dile getirdi. Siyasi partilerin Bolu Belediye Başkan adayları iftar sofrasında bir arada oturarak uzun süre sohbet etti. Bolu Gazeteciler Cemiyet Başkanı Mert Minisker, siyasette saygı, hoşgörü ve nezaketin güzel örneklerinin yaşandığı iftar programına katılan herkese teşekkür etti. 

 

sponsorlarımız